20 grudnia 2021r. uczniowie klas I-VIII rozpoczęli naukę zdalną. Podczas zdalnych zajęć świetlicowych wypowiadali się na temat: W jaki sposób przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia? Ich wyniki pracy, kultywowanie tradycji świątecznej można podziwiać na fotografiach wysłanych przez platformę Microsoft Teams. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: Mateusza Lewczuka, Błażeja Ostrowskiego, Patrycji Kloc; Vanessy Śliwińskiej oraz Patrycji Kamińskiej.
Magdalena Gałus


-700x525.jpg)

-700x933.jpg)
-700x394.jpg)
-700x933.jpg)
-700x933.jpg)
-700x933.jpg)
-700x933.jpg)
-700x933.jpg)
-700x933.jpg)
-700x552.jpg)
