NASZE SUKCESY I OSIĄGNIĘCIA
Świetliczaki brali udział w konkursach organizowanych przez wychowawców. 25 czerwca 2025r. w Szkole Podstawowej w Rudzie – Hucie odbył się „Apel podsumowujący wyniki nauczania uczniów w roku szkolnym 2024/2025”. W tym dniu dyrektor, pan Adam Marszaluk wręczył laureatom konkursów dyplomy oraz nagrody. W konkursie stolikowym „O tytuł Mistrza gry w warcaby I m. zajął Szymon Oziębło, uczeń kl. 3; II m. Róża Walczuk, uczennica kl. 3; III m. Piotr Dąbrowski, uczeń kl. 2. W konkursie plastycznym „Walentynki” I m. otrzymała Amelia Wysocka, uczennica kl. 2; II m. zajęli Wiktoria Gilowska, uczennica kl. 2 oraz Wiktor Iwaniszczuk uczeń kl. 1; III m. zostały przyznane Darii Podgórskiej, uczennicy oddziału przedszkolnego, Julii Leszczyńskiej, uczennicy kl. 3 oraz Nikoli Zemrzyckiej, uczennicy kl. 3. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w przyszłym roku szkolnym.
Wychowawcy
