JESIENNE PRACE PLASTYCZNE W ŚWIETLICY SZKOLNEJ
Jesień już na dobre rozgościła się wokół nas – w sadzie, parku, lesie, a nawet w naszej świetlicy. Świetlicowa jesień jest kolorowa i piękna. W listopadzie wykonaliśmy wspólnie jesienne prace plastyczne. Przy dźwiękach utworu Antonio Vivaldiego ,,Jesień” utrwaliliśmy informacje o tej porze roku. Następnie skojarzenia i pomysły wykorzystaliśmy w pracach. Wspólne wykonywanie prac pozwala nam bardziej się zintegrować, miło spędzić czas i wprowadzić do świetlicy ciepłą i pogodną atmosferę. Razem z rodzicami uczniowie udali się do parku oraz lasu, gdzie piękno jesiennego krajobrazu ujęli na zdjęciach. Nieliczni uczniowie zredagowali opowiadania, pt. „Jesienny spacer”. Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficzno-literacko-plastycznym do końca listopada oraz do obejrzenia galerii zdjęć oraz prac.
Wychowawcy













